Mata Elektryczna Odstraszająca, Odstraszacz na Kota, Psa 9V 51cm / 122cm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pozostałe
  • Dostępność: * *  (149 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 158,54 zł / szt. 195,00 zł / szt.

Mata elektryczna odstraszająca Psa lub kota od wchodzenia na wersalki, fotele, blaty , meble lub uniemożliwiająca wyjście lub wejście do pomieszczenia.

 Elektryczna mata odstraszająca o wymiarach 51cm / 122cm

Jeśli chcesz swojego psa lub kota nauczyć dobrych manier w domu, nie chcesz by twój pupil wchodził na kanapę, fotel lub meble , albo w razie potrzeby chcesz by zwierzak przebywał w określonym pomieszczeniu i np. nie drapał drzwi. Dzięki macie elektrycznej możesz go do tego zniechęcić i oduczyć złych nawyków jak nie ma cię np. w domu. Wystarczy położyć rozwiniętą i włączoną matę w miejscu od którego chcesz oduczyć pupila wchodzenia, a kiedy zbliży się on do maty a dokładniej na nią wejdzie zostanie odstraszony niewielkim impulsem elektrycznym, Zwykłe szkolenie psa poprzez komendy często nie działa kiedy pupil zostaje sam w domu, a mata kontroluje i pilnuje wyznaczonego miejsca pod nasza nieobecność. Dzięki czemu można uniknąć chociażby czyszczenia tapicerki na fotelach kanapach czy tym podobnym, co jednocześnie oszczędza nam czas i pieniądze jednocześnie wydłużając żywotność tapicerek meblowych.
Jesteś szcęśliwym posiadaczem kota ale irytują cię pewne zachowania wybrańca jak np: chodzenie po stole, blacie kuchennym, drapanie cennych mebli, zaznaczanie zapachem wybranych miejsc, czy wylegiwanie się na drogiej sofie. Masz kochanego psa, który mimo wielu swych zalet za każdym razem kiedy go zostawiasz samego drapie w drzwi lub demoluje cenne meble. Jeśli powyższe problemy nie są ci obce, wszelkie inne standardowe metody zawiodły a masz już dosyć częstych napraw uszkodzonych mebli, prania tapicerki czy karcenia pupila za wyjadanie ze stołu nasza mata treningowa może być dla ciebie idealnym rozwiązaniem.
Urządzenie znacznie skraca czas szkolenia pupila a co najważniejsze jest niezwykle skuteczne. Mata chroni newralgiczne miejsce już od pierwszych chwil a my zyskujemy pewność stałej kontroli nawet kiedy nie ma nas w domu. 

Jak to działa:

Do niewielkiej centralki umieszczonej w rogu maty wkładamy baterię i włączamy urządzenie. Matę rozkładamy na blacie kuchennym, stole, szafce, biurku, pod drzwiami czyli w miejscu, do którego chcemy ograniczyć dostęp.
Umieszczenie maty na podłodze pod drzwiami lub przed meblem uniemożliwi zwierzęciu podrapanie ich. Rozłożenie maty w przejściu do zakazanego pomieszczenia uniemożliwi pupilowi dostanie się do niego.

Mata zasilana jest baterią 9V dzięki czemu nie potrzebne są gniazda elektryczne w miejscu w którym chcemy ją położyć, w każdej chwili możemy zmienić lokalizację urządzenia co jest dużym udogodnieniem. 

Po rozłożeniu maty mamy pewność ochrony newralgicznego miejsca i cało dobową tresurę psa lub kota.

 

Funkcje:

1) Trzy tryby pracy :

- Dźwięk

- Dźwięk + Impuls Elektryczny

 

2) Dioda informująca o niskim poziomie baterii.