Mata Elektryczna Odstraszająca, Odstraszacz na Kota, Psa 9V 41cm / 75cm

  • szt.
  • Cena netto: 153,66 zł / szt. 189,00 zł / szt.

Mata elektryczna odstraszająca Psa lub kota od wchodzenia na wersalki, fotele, blaty , meble lub uniemożliwiająca wyjście lub wejście do pomieszczenia.

Mata odstraszająca o wymiarach 41cm / 75cm

 

Jeśli chcesz swojego psa lub kota nauczyć dobrych manier w domu, nie chcesz by twój pupil wchodził na kanapę, fotel lub meble , albo w razie potrzeby chcesz by zwierzak przebywał w określonym pomieszczeniu i np. nie drapał drzwi. Dzięki macie elektrycznej możesz go do tego zniechęcić i oduczyć złych nawyków jak nie ma cię np. w domu. Wystarczy położyć rozwiniętą i włączoną matę w miejscu od którego chcesz oduczyć pupila wchodzenia, a kiedy zbliży się on do maty a dokładniej na nią wejdzie zostanie odstraszony niewielkim impulsem elektrycznym, Zwykłe szkolenie psa poprzez komendy często nie działa kiedy pupil zostaje sam w domu, a mata kontroluje i pilnuje wyznaczonego miejsca pod nasza nieobecność. Dzięki czemu można uniknąć chociażby czyszczenia tapicerki na fotelach kanapach czy tym podobnym, co jednocześnie oszczędza nam czas i pieniądze jednocześnie wydłużając żywotność tapicerek meblowych.

 

Jak to działa:

Rozwijamy matę w miejscu do którego chcemy zniechęcić pupila by się tam np. nie wylegiwał a gdy wejdzie na mate zostaje odepchnięty przez impuls elektryczny.

Gdy zamkniemy psa lub kota w pokoju i zamkniemy drzwi rozkładamy matę przed drzwiami co uniemożliwi mu skakanie i drapanie drzwi.

Mata zasilana jest baterią 9V dzięki czemu nie potrzebne są gniazda elektryczne w miejscu w których chcemy ją położyć, w każdej chwili możemy zmienić miejsce jej położenia co jest dużym udogodnieniem.

Po rozłożeniu maty w dowolnym miejscu mamy 24h pewność ochrony tego miejsca i cało dobową tresurę psa lub kota.

 

Funkcje:

1) Trzy tryby pracy :

- Dźwięk

- Dźwięk + Impuls Elektryczny

 

2) Dioda informująca o niskim poziomie baterii.