Kuweta z trawą dla szczeniąt jak i dorosłych psów. 76 / 50 / 3cm Pet Potty XL

  • szt.
  • Cena netto: 89,43 zł / szt. 110,00 zł / szt.

Duża kuweta dla sczeniąt do nauki sikania w domu , lub dla dorosłych psów.

Pet Potty XL Duża kuweta dla psów : Idealna by pies mógł załatwić się w domu w czasie zimny lub złej pogody.

IDEALNA DO STOSOWANIA KIEDY NIE MA NAS DŁUGO W DOMU A NASZ PUPIL CHCIAŁ BY SIĘ UDAĆ ZA POTRZEBĄ

Kuweta Pet Potty XL to idealne rozwiązanie dla osób które posiadają psa ale często zdarza im się wracać później do domu, w takim przypadku wcześniej nauczony pies może bez żadnych konsekwencji załatwić się w domu pod nasza nieobecność, nie czyniąc żadnych szkód. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku kiedy nasz pies nie chce wychodzić na spacer w ciągu dnia jeśli jest brzydka pogoda, pada deszcz czy śnieg, dzięki kuwecie nie będzie musiał już się wstrzymywać z powodu strachu przed pogodą co też dla zwierząt może być kłopotliwe jak i szkodzić ich zdrowiu. Jest to również idealne rozwiązanie dla hodowców posiadających kilka szczeniąt które po pierwsze muszą najpierw nauczyć się załatwiać na trawę a po drugie wychodzenie z kilkoma psami na raz jest problematyczne a wychodzenie pojedynczo czasochłonne, dzięki sztucznej trawie psy uczą się załatwiać na imitację trawy dzięki czemu również nauczą się załatwiać na prawdziwej trawie oszczędzając ich właścicielowi pracy i nerwów z tym związanych.

Sztuczna trawa wykonana jest z syntetycznych włókien dzięki czemu jest bezpieczna i łatwa w czyszczeniu można ją prać w cieplej wodzie z mydłem lub wyprać w pralce.
W celu opróżnienia kuwety należy zdjąć z podstawy syntetyczną matę, wylać zebrany w niej mocz, całość przepłukać bieżącą wodą. W przypadku potrzeby solidniejszego czyszczenia wlej do 5L wody 100ml wybielacza , wymocz mate 3 minuty a następnie wypłucz czystą wodą, zapewni to czystość maty oraz usunie przykre zapachy.

Łatwe czyszczenie
Idealny do mieszkań, domów, altan jak i na tarasy czy patio.
Wymiary: 76cm / 50cm / 3cm


Jak to działa?


Sztuczna trawa umieszczona jest w tacy, na profilowanej warstwie izolującej trawę od zbierającego się w podstawie moczu. Gdy pies załatwi się na trawę wszystko przenika przez sztuczną trawę, do spodniej części specjalnie wyprofilowanej utrzymującej ciecz pod trawą. W celu opróżnienia wylewamy mocz z dolnej misy, oraz całość płuczemy pod bieżącą wodą.