Mata Elektryczna Odstraszająca, Odstraszacz na kota psa 9V 29,5cm / 153cm

  • szt.
  • Cena netto: 153,66 zł / szt. 189,00 zł / szt.

Mata elektryczna odstraszająca Psa lub kota od wchodzenia na wersalki, fotele, blaty , meble lub uniemożliwiająca wyjście lub wejście do pomieszczenia.

Elektryczna mata odstraszająca o wymiarach 29,5 cm na 153cm

Posiadanie domowego zwierzęcia poza oczywistymi korzyściami może przysparzać także pewnych kłopotów natury wychowawczej. Jeśli chcesz skutecznie nauczyć swojego psa lub kota dobrych manier, by np nie wchodził na kanapę, fotel lub meble , albo w razie potrzeby przebywał w określonym pomieszczeniu i np. nie drapał ścian lub drzwi nasza elektryczna mata może być dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki urządzeniu szybko zniechęcisz pupila do łamania domowych zasad, zaoszczędzisz na wymianach i naprawach zniszczonego sprzętu, a co równie ważne unikniesz wielu stersowych sytuacji. 

Wystarczy położyć rozwiniętą i włączoną matę w miejscu od którego chcesz oduczyć pupila wchodzenia, a kiedy zbliży się on do maty a dokładniej na nią wejdzie zostanie odstraszony niewielkim impulsem elektrycznym, Zwykłe szkolenie psa poprzez komendy często nie działa kiedy pupil zostaje sam w domu, a mata kontroluje i pilnuje wyznaczonego miejsca pod nasza nieobecność. Dzięki czemu można uniknąć chociażby czyszczenia tapicerki na fotelach kanapach czy tym podobnym, co jednocześnie oszczędza nam czas i pieniądze jednocześnie wydłużając żywotność tapicerek meblowych.


Jak to działa:

Włączoną matę rozkładamy na: blacie kuchennym, stole, pod drzwiami, kanapie czyli w miejscu, do którego chcemy pupilowi ograniczyć dostęp.

Mata zasilana jest baterią 9V dzięki czemu nie potrzebne są gniazda elektryczne w miejscu, w których chcemy ją położyć. W każdej chwili matę możemy przenieść w inne miejsce.

Po rozłożeniu maty mamy zapewnioną ciągłą ochronę danego miejsca i całodobową tresurę psa lub kota.

 

Funkcje:

1) Trzy tryby pracy :

- Dźwięk

- Impuls Elektryczny

- Dźwięk + Impuls Elektryczny

* Regulacja mocy impulsu ( 3 poziomy )

 

2) Dioda informująca o niskim poziomie baterii.