Automatyczny podajnik karmy dla psa lub kota - Sterowany Smartfonem z kamerą Wi-FI. Zasobnik 4,3L

  • Beurteilung hinzufügen:
  • Verfügbarkeit: Fehlt Fehlt  (0 szt.)
  • szt.
  • Nettopreis: 690,24 zł / szt. 849,00 zł / szt.
  • Out of stock

Podajnik do karmy jest elektronicznym urządzeniem przeznaczonym do karmienia zwierząt w regularnych odstępach czasu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy właściciel zwierzęcia przebywa na wakacjach lub jest zbyt zajęty, aby utrzymać regularny rozkład żywienia. Urządzenie sterowane jest zdalnie za pośrednictwem smartfona.

Korzyścią z elektronicznego podajnika jest nie tylko to, że kota, psa lub innego pupila domowego możemy nakarmić w dowolnym momencie,gdy nie ma nas w domu, ale również pomaga w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia pupila. Właściciel może kontrolować porcje żywności w regularnych odstępach czasu. Automatyczny podajnik połączony jest przez wi-fi , aby na bieżąco monitorować działanie urządzenia oraz podglądać co dzieje się z naszym pupilem dzięki wbudowanej kamerze. Urządzenie posiada również wbudowany głośnik i mikrofon. 
 

Cechy produktu:

Urządzeniem sterować można zdalnie za pośrednictwem tabletów smartfonów iPhone iPad / iOS z Android przy pomocy aplikacji opracowanej specjalnie dla tego podajnika karmy dla zwierząt domowych. Daje on pewność, że zwierzę zawsze karmione jest na czas, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy.

Przyjazna i łatwa w obsłudze aplikacja: prosty harmonogram karmienia.

Aplikacja w języku angielskim.

Określanie odstępów między karmieniami, plus kontrola każdego posiłku.

Regularne posiłki pozwalają kontrolować masę ciała i wypracować dobre nawyki żywieniowe, które pozwolą psu cieszyć się długim i zdrowym życiem.


Wbudowana kamera internetowa i mikrofon pozwalają widzieć i usłyszeć zwierzaka z dowolnego miejsca, nawet z dala od domu. Nawet jeśli zwierzak nie znajduje się w polu widzenia kamery, możesz użyć aplikacji, aby wykonać nagranie głosowe, lub zadzwonić do domu. 

Przednia kamera może rejestrować każdy ruch pupila w czasie rzeczywistym, wideo lub zdjęcie i przenieść je do aplikacji
Zdejmowana miseczka do karmienia / zasobnik umożliwia łatwe czyszczenie.
Funkcja "Top load" sprawia, że ​​napełnianie podajnika jest wygodne i łatwe.

 

Specyfikacja produktu:

Dla średnich i małych psów lub kotów
Nie zaleca się dla psów powyżej 25 kg

Wyłącznie do suchego pokarmu

Nie używaj żywności w puszkach, wilgotnych posiłków.

Wymaga połączenia internetowego WiFi (2.4G)

Pojemność zasobnika 4,3L

Zasilanie bateriami lub zasilaczem 5V ( w przypadku zasilania bateriami część funkcji jest ograniczona. W przypadku utraty stałego zasilania urządzenie automatycznie przełącza się na zasilanie bateryjne. )

Do karmienia można wykorzystywać karmę od 0.8 do 1,5 cm 

Porcjowanie pokarmu od 10g do 100g. 

Waga urządzenia 2,2 kg

 

Zasilacz 5V w komplecie.